Telesystem TS6820

H.265/HEVC
DVB-T2 tuner
LAN

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

komplikované a neprehľadné menu.

DivX
Teletext
HBBTV
H.265/HEVC
DVB-T2 tuner
LAN

Set-top box TeleSystem TS6820 T2 HEVC Twin tuner

Set-top box TeleSystem TS6820 T2 prijíma DVB-T aj novšiu T2 dvojicu tunerov, takže si môžete s vysielačkou vychutnať televízne programy vo vysokej kvalite. Po pripojení flashky alebo pevného disku môžete tiež nahrávať televízne programy pre neskoršie pozeranie, môžete si stiahnuť film z vlastnej zbierky aj v najnovšom kóde H.265 alebo zobraziť fotografie. Pomocou dvojice tunerov je možné jeden program nahrávať a na druhú. S TimeShift si môžete kedykoľvek odviezť od televízie a...

• , prevzaté z Heureka.cz

Zatím jsem pouze naladil, do ničeho dalšího jsem se nepouštěl. Jsem spokojen. Ladění bez potíží.

• Kvalitní obraz
    • Nahrávání z jiného multiplexu, než sleduji tv

Výborný Stb s twin tunerem

• , prevzaté z Heureka.cz
      • Již jeden mám a tento jsem si pořizoval čistě za účelem nahrávání. Protože některé zvláštnosti přístroje znám, nic mne nepřekvapilo a vše je v pohodě. Lze nahrávat dva pořady a přitom se koukat na další ze záznamu nebo na nahrávaný od začátku.

Jediné nepříjemné bylo, že přišel s jiným typem ovladače, který nebyl v návodu, takže jsem musel trochu zkoušet co jednotlivá tlačítka dělají. Jsou jinak rozmístěná. Návod k dálkovému ovládání pouze v italštině. Český jsem na webu nikde nenašel.

• , prevzaté z Heureka.cz
        • Solidní příjem, dvojitý tuner, možnost příjmu ze dvou různých multiplexu. Neumožňuje ale současné nahrávání na flešku a zároveň přehrávání něčeho jiného. Ale to neumí ani Gogen ani Evolve s Twin tunery. Uměl to pouze starý Evolve s DVB-T.

Na seřazení kanálů jsou potřeba pevné nervy. Musíte řadit po jednom, zadávat čísla. Gogen a Evolve umí přesunování šipkami.

• , prevzaté z Heureka.cz
          • JEDEN Z NEJLEPŠÍCH PŘÍSTROJŮ, CO BYL KDY VYROBEN.
          • Plně české menu
          • přehled, jednoduchý
          • lze nahrávat 2 pořady a na třetí se dívat
          • ovladač lze spárovat s televizí, videem, satelitem
          • při aktualizaci zůstávají programy jak je máte uložené
          • 100 % spokojenost, mám už 2 tyto přístroje

nic

• snadná manipulace
            • zatím nevím jestli lze přehazovat programy a měnit názvy
          • , prevzaté z Heureka.cz
            • Možnosti sledování i nahrávání 2 kanálů.Náročnější obsluha.Jinak je hodnocen jako zatím nejlepší SET TOP BOX.
            • Ovládač má titěrná tlačítka. Jsou velmi citlivá-měkká. Návod by mohl být lepší-podrobnější.
            • Dva tunery
            • Poměrně rychlé přepínání programů
            • Programový průvodce EPG je jen parodie.
            • Nepřehledná grafika EPG
            • zbytečné velké písmena v EPG
            • Není poznat kdy program končí
            • Není vidět čas. Bílá barva na světlém pozadí ???
            • Funguje i nahrává spolehlivě
            • Programovatelný ovladač i na TV (učící se) (Pořídil jsem 2 ks
            • Pomalý start (nechávám zapnutý box, vypínám jen TV
            • Umí toho opravdu hodně
            • Nelogičnost ovládání
            • Nefunguje s mým HDD Samsung 500GB, musel jsem koupit jiný disk, přitom předchozí set top box s ním fungoval normálně
            • Špatná čeština v menu

Co se týče nahrávání, nenarazil jsem zatím na nic, co by tento STB neuměl. Byl to hlavní důvod koupě - možnost nahrávat 2 pořady a na třetí se dívat nebo se během nahrávání dívat na jiný nahraný pořad. Vše to umí, jen přijít na to, jak se k některým funkcím dostat, chce trochu experimentovat.