Mascom MC 550T

• Podľa očakávania.
    • Nič.

Odporúčam:-)

• , zakúpené v HEJ.sk

• Kvalita výrobku zodpovedá cene.
    • Je jednoduchý, nepotrebuje zložitú obsluhu.

Používam ho málo, slúži len v prípade výpadku Skylink.

• cena/vykon
    • zakladny model

neoslni ale ani nenahneva, je za dobru cenu

Teletext
Časovač nahrávania

DVB-T prijímač s vstavaným USB digitálnym videorekordérom a prehrávačom. Zaisťuje príjem obrazu, zvuku, teletextu a ďalších informácií, šírených v digitálnej forme prostredníctvom pozemského digitálneho vysielania (DVB-T). Menu je prevedené v prehľadnom a ľahko ovládateľnom prostredí v niekoľkých jazykoch vrátane češtiny. Prijímač je plne prispôsobený podmienkam DVB-T vysielanie v Českej republike a podporuje aj inštaláciu nových verzií software. Prehráva filmy (MPEG2, Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Podľa očakávania.
    • Nič.

Odporúčam:-)

• , zakúpené v HEJ.sk

• Kvalita výrobku zodpovedá cene.
    • Je jednoduchý, nepotrebuje zložitú obsluhu.

Používam ho málo, slúži len v prípade výpadku Skylink.

• Pekný, malý.
    • Časovanie nahrávania.
    • Dobré dialkové ovládanie.
    • Nič.(keby sa nepokazil)

Keď som ho kupoval stál viac ako 30€. Po skončení záruky prestal komunikovať s USB. Nakoniec mi odišiel adaptér, ktorý sa vždy zahrieval. Ani sa nedivím, keď v popise prijímača je max. spotreba 10W a dodávaný adaptér má na výstupe 5V-1,25A.

• cena/vykon
    • zakladny model

neoslni ale ani nenahneva, je za dobru cenu

• Jednoduchý, za priaznivú cenu
    • Prehrávanie i nahrávanie z/na USB
    • Príjemné užívateľské prostredie
    • Číta aj externý HDD /750 Gb/
    • Jednoduché nahrávanie
    • Treba pamätať, že číta len FAT32, teda aj externý HDD musí mať aspoň nejakú časť naformátovanú na FAT32, čo je najviac 32 Gb.
    • Tiež FAT32 nevezme súbor väčší ako 4 Gb.

Celková spokojnosť, určite odporúčam

• , zakúpené v OKAY.sk

• Setobox-veľmi nemôžem porovnávať, lebo som ho kupovala prvý krát a tento som si vybrala preto,lebo ako jediný v parametroch ponúkal prehrávanie formátu avi.Teda aspoň ho v popiske uvádzal
    • Pre nie veľmi techn.zdatných je popi použitia nie práve zrozumiteľný,nad niektorými vecami som musela dlho premýšľať a učiť sa pokus-omyl.Takisto by som výrobcovi odporúčala a tým dala aj možnosť uviesť to obchodu do parametrov,že v tomto prípade odporúčaná pren.rýchlosť je 2.0.

Ako som už spomenula,išlo hlavne o technickú záležitosť zakúpiť taký setobox, ktorý bude prehrávať z usb formát avi.Tento bol jediný,ktorý to mal uvedené v parametroch.Po zapojení doma fungoval dobre, skôr som začala mať obavy či bude prehrávať usb,pretože nikde nebolo uvedené,že treba používať usb s pren.rýchlosťou 2.0 a vzhľadom na to,že som to kupovala pre známych aj im to namontovala,som sa zľakla či to bude fungovať.Ale na moje šťastie to išlo perfektne a tak som spokojná.V momente môjho nákupu bola aj akcia na tento setobox a tak som ho kúpila o 1/3 lacnejšie

• , zakúpené v OKAY.sk

• veľkosť
    • obsluha
    • SK lokacia
    • vadí mi že sa nezobrazujú súbory obrázkov, hudby a videa v jednom priečinku

kupoval som pre rodičov ale s krátkeho testovania som celkom spokojný s jednoduchou obsluhou

Splnil moje očakavanie.

• Cena, prehrávanie filmov, nahrávanie programov
    • USB port zboku

Nastavenie jedným klikom, zatiaľ prehral všetky filmy z USB, ktoré som mal, titulky s diakritikou, nahrávanie spoľahlivé, prepínanie programov rýchle. Dobrá kúpa za dobré peniaze. Na bežné nahrávanie bude stačiť 8 GB kľúč. Externé hard disky s väčšími kapacitami môže po zapnutí neúmerne dlho načítavať:
    Prehrávanie hudby a foto som neskúšal.

Iné podobné produkty som neskúšal. S kúpou som dlho váhal, pretože som sa bál pomalosti zariadenia a hlavne nekvalitný soft. Tento výrobok je presne to čo som očakával.

• dobrá cena

OK