Evolveo XtraTV Stick

DVB-T2 tuner
HDMI
USB

• , zakúpené v MP3.sk

• aplikácia padtv predpísaná nespustí zariadenie , inú aplikáciu som zatiaľ nenašiel iba pad tv hd tá nie vhodná pre môj tablet lenovo. Pad tv hd fungovala ale objavili sa veľké problémy s batériou ktorá sa vybíjala aj napriek tomu že bol tablet vypnutý:( tak tak na 50%.

Na mobile pekný obraz dobrá citlivosť zariadenia spĺňa požiadavky.

• , zakúpené v EDIS

Spokojnost

• Malé rozmery,jednoduchá obsluha,prijateľná cena
    • Zohrieva sa,čo je možno normálny jav

DVB-T2 tuner
HDMI
USB

Výkonný a citlivý DVB-T tuner bez nutnosti pripojenia k Internetu alebo WiFi.

Priame nahrávanie televízneho vysielania do tabletu alebo smartphone, elektronický sprievodca programami, podpora USB host mode (OTG).

Dual Core procesor s podporou NEON ale

• , zakúpené v MP3.sk

Na mobile pekný obraz dobrá citlivosť zariadenia spĺňa požiadavky.

• chytá všetky volné stanice
    • nemožnosť pozerať a zároveň nabíjať tablet, ale je to skôr zvyk

ak chcete pozerať všetky volné stanice, majte tu druhú vekú anténu v balení

• , zakúpené v EDIS

Spokojnost

• Malé rozmery,jednoduchá obsluha,prijateľná cena
    • Zohrieva sa,čo je možno normálny jav
  • , zakúpené v MP3.sk

• zatial som to len vyskusal a funguje, takze zatial spokojny
    • V navode pisu ze treba stiahnut aplikaciu PadTV, ale ta nefunguje. Treba aplikaciu PadTV HD Na tu to zabralo.

Spokojny

• , zakúpené v SUNNYSOFT.sk

• - spĺňa moje očakávania
    • - výborný obraz pri dostatočne silnom signále z vysielača
    • - zatiaľ žiadne nevýhody som nezistil

Zatiaľ som s výrobkom spokojný, odporúčam tento produkt i ostatným, ktorí majú v blízkosti použitia dostatočne silný vysielač.
    Na tablete môžem sledovať až 13 TV programov.

• , zakúpené v MP3.sk

• Výborný keď je dobrý signál
    • Nemôžem nikde kúpiť redukciu, aby som mohol zapojiť izbovú dbt anténu

Doporučujem v tom prípade, že výrobca dá aj redukciu na bežny koaxiálny,lebo na oknovom parapete,sa dobre nepozerá TV.

• , zakúpené v BONUSKO

• Paradna vecicka, chytam vsetky volne dostupne programy :-D po naistalovani appky do fonu je to plug and play.
    • Neviem, nevyhody som nenasiel ziadne.

Paradna vecicka. Mam asus zenfone 5 a telka fici paradne. Pred kupou si urcite preverte ci vas fon podporuje otg. Pripojitelnost na usb - nie vsetky fony to maju. Bez toho to nepojde.

• Dobrá kvalita
    • Silný prijímač
    • V PadTv appke veľa programov

Sony Xperia Z5 - všetko ide ako má

• , zakúpené v OKAY.sk

• vsetko ide vporiadku odporucam netreba

lahko skladovatelne da sa pripojit aj na tablet