Zircon T3000HD

Teletext
DVB-T2 tuner

• , zakúpené v MegaComputer

• urcite vyhodnejsi ako Alma T300, ktora neprinasa nic naviac
    • skoda, ze rovnako ako Alma T300 pouzitelny len cca do roku 2020, kedy konci podpora MPEG4 a prejde sa kompletne na HEVC (H.265)

+ urcite vyhodnejsi ako Alma T300, ktora neprinasa nic naviac
    - skoda, ze rovnako ako Alma T300 pouzitelny len cca do roku 2020, kedy konci podpora MPEG4 a prejde sa kompletne na HEVC (H.265)

• , zakúpené v OKAY.sk

Dobry pomer "kvalita/cena

• , zakúpené v mobilonline.sk

• Zlý príjem signálu

Set-top box som kúpil kvôli možnosti nahrávať tv vysielanie na USB plus by som si k svojej voľnej telke mohol aktivovať aj CT1 a CT2 trošku som si myslel, že by to mohlo zlepšiť aj kvalitu vysielania. Dovtedy som mal telku napojenú len na externú antenú bez akýchkoľvek zariadení sila signálu nieje perfektná ale všetky voľne dostupné programy išli bez problémov a akéhokoľvek sekania. Po zapojení tohto set-top boxu som bol prekvapený, že mi niektoré voľné programy ani nenašlo. Po naladení programov som zistil, že ani programy, s ktorými nebol nikdy problém ako je STV1, STV2 zrazu začali sekať. Tak som sa ešte niekoľko dni hral aj s anténou a skúšal ju nasmerovať presnejšie. Stale sa len potvrdilo to, že bez tohto zariadenia je signál omnoho lepší. So zariadením som sa rozlúčil a vrátil ho do obchodu. Škoda. Lokalita testovania zariadenia (okolie BA).

Teletext
DVB-T2 tuner

Ocenenie

Produkt roku 2015 - Top v kategórii

Set-top-box pre príjem digitálneho pozemného vysielania s funkciou nahrávania PVR, Timeshift s integrovaným kryptovacím systémom Irdeto, vhodný pre príjem Pay TV Plustelka.

Okrem príjmu voľne vysielaných DVB-T a T2 kanálov, podporuje prijímač dekryptovanie kódovaných kanálov systémom Irdeto. S týmto prístrojom teda budete môcť prijímať platené programy poskytovateľov, ktorí používajú kódovanie systémom Irdeto.
Veľký, krásne do ruky padnúci diaľkový ovládač s veľkými tlačidlami sa vám stane príjemným spoločníkom.

• NORMA MPEG4 ( H-264 ) ALMA AJ ZIRCON
    • V ROKU 2020 NORMA HEVC ( H-265 )

SET TOP BOX ALMU A ZIRCON PRE PLUS TELKU MôŽETE ZOŠROTOVAŤ A KUPIT NANOVO V SET TOP BOXE V r.2020 NORMA ( H-264 ) NEBUDE FUNGOVAŤ.

PLUS TELKA PRITOM MôŽE PREDÁVAŤ SET TOP BOX UŽ Z NORMOU HEVC ( H-265 ) !!!!!!!!

• , zakúpené v MegaComputer

• urcite vyhodnejsi ako Alma T300, ktora neprinasa nic naviac

+ urcite vyhodnejsi ako Alma T300, ktora neprinasa nic naviac

• tento produkt nemá žiadne "Pre"
    • nieje možné - nedá sa...
    • 1. vypnúť display /stále svieti/
    • 2. nastaviť plán nahrávania priamo /musí sa vojsť do menu/
    • 3. vykonať záznam dlhší ako 2 hodiny - 120 minút /softwerova chyba výrobcu,ktorý si s tým nevie poradiť,alebo možno vedome nechce upraviť. Posledná aktualizácia je z roku 2013.Overena na ich stránke,a aj po osobnom telefonáte. Nemenujjem,nebudem im robiť reklamu./
    • 4. vykonať záznam CT1,CT2 a z ani iných platených programov,len zo slovenských nekódovaných /exaktne overené/
    • 5. nemá digitálny zvukový výstup /ani optický ani elektrický/

Za túto cenu sa dá zohnať o dosť lepší ekvivalent,konkurencia je dnes dosť veľká,no a na laika,ktorý na to ide systémom "plug and play" čakajú tieto technické úskalia,podotýkam dosť negatívne. No a ešte vyhlásiť tento výrobok za produkt roku 2015 je prinajmenšom odvážne.

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2015, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

Zobraziť celú recenziu na www.produktroku.sk

• , zakúpené v OKAY.sk

Dobry pomer "kvalita/cena

• , zakúpené v mobilonline.sk

• Zlý príjem signálu

funguje to aj na obicajnu antenu???

• , zakúpené v Sat. technika Ellano.sk

• Zatial nic

Uvidime neskorsie ci sa to oplatilo kupit

• , zakúpené v DATART.sk

• Irdeto
    • dobre sledovanie kvality antenneho signalu
    • HDMI (hodil by sa aj druhy na pripojenie monitora napr. do DVI)
    • dlhe prepinanie programov
    • nema zvukovy vystup (vhodny pre prijimany radiosignal)
    • automaticke vymazanie kanalov pri novom hladani
    • nema prepinanie sirky obrazu na DO

vhodny najma pre 'plustelkarov'

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• lahko nastaviteľny priehladny

predtím sme mali podobny produkt a dobre fungoval , bohužial sa pokazil a nechcel som dať do opravy lebo oprava by stál podobne ako novy produkt radšej sme kupili nové.